این مسئله بسیار مهم است در زمان خرید هر نوع پکیج، به سراغ برندهایی بروید که در شهر شما دارای نمایندگی تعمیرات هستند.  ممکن است روزی این دستگاه خراب شده و نیاز باشد افراد متخصص آن را تعمیر کنند . در این زمان به نظر شما رفتن به نمایندگی های تعمیرات مناسب تر است یا اینکه به هر تعمیرکار معمولی اعتماد کنید؟

پکیج بوتان و پکیج ایران رادیاتور از جمله برندهایی هستند که سالیان طولانی در میان مردم مورد توجه قرار گرفته و به دلیل کیفیت و کارایی بالا، جایگاه بالایی در میان برندهای موجود به دست آورده اند.  شرکت های تولید کننده، با تاسیس نمایندگی های مجاز در اغلب شهرهای ایران سعی دارند از مشتریان خود حمایت کنند. در نتیجه بعد از تماس شما با نمایندگی، تعمیرکار در اولین فرصت مربوطه به منزل شما مراجعه می کند.

درباره ما
درباره ما

تحت نظر نمایندگی از بابت هزینه تعمیرات نگرانی نداشته باشید. اگر ضمانت نامه دستگاه اعتبار زمانی داشته باشد، می توانید به تعمیرکار تحویل دهید تا از تخفیفات بیشتر بهره مند شوید. یکی دیگر از خدمات این نمایندگی، ارائه گارانتی تعمیرات به مشتری است. اگر همین عیب در مدت اعتبار ضمانت نامه روز نمود، مسئولیت تعمیر آن بر عهده نمایندگی خواهد بود.  اطمینان داشته باشید که شما با اعتماد به این نمایندگی، از بهترین و با کیفیت ترین خدمات برخوردار خواهید شد. برای مثال تعویض قطعات، با انواع اصل انجام می گیرد. هدف ما رضایت مشتریان است.