تعمیر پکیج گلدیران در تبریز

تعمیر پکیج گلدیران در تبریز ، اکنون راحت تر از هر زمان دیگری در دسترس هموطنان عزیز ساکن در این شهر می باشد. خدماتی که مراز تعمیرات ارائه می دهند بسیار متنوع بوده و به خوبی نظر ارباب رجوع را جلب می کند. از جمله آنها می توان به سرویس پکیج در منزل، خدمات 24 ساعته، مشاوره آنلاین و تلفنی اشاره نمود. ضمن آنکه تمامی پرسنل به بالاترین دانش روز آگاهی داشته و به خوبی با ویژگی های پکیج گلدیران آشنایی دارند. بد نیست شما نیز این پکیج را بیشتر بشناسید.

تعمیر پکیج گلدیران در تبریز
تعمیر پکیج دیواری گلدیران در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج گلدیران در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیرات پکیج گلدیران در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

ویژگی های پکیج گلدیران

تولید پکیج گلدیران، به سفارش شرکت گلدیران از سال 1380 آغاز شده است. همانطور که می دانید این شرکت نماینده رسمی ال جی در ایران است. از این رو تمامی قطعات به کار رفته در این پکیج اروپایی بوده و بر اساس متد انگلیسی ساخته می شود. پکیج های گرمایشی گلدیران با دو نام پایونیر و پرستیژ به بازار عرضه می شوند. هر یک از این مدل ها قدرت و کارکرد خاص خود را دارد.

پکیج های پرستیژ به صورت دیجیتال کنترل شده و 24000 یا 28000 هستند. در مقابل کنترل پکیج های پایونیر به صورت آنالوگ است اما از قدرت بیشتری معادل 26000 و 30000 برخوردار هستند. راندمان حرارتی در این پکیج ها بیش از 90 درصد است که یک آمار قابل توجه به شمار می رود. با پکیج گلدیران می توانید دمای آب را بین 35 تا 60 درجه تنظیم کنید.

مدل های مختلف پکیج دیواری گلدیران همگی مجهز به فن بوده و از نوع دو مبدله هستند. با توجه به ویژگی های کم نظیر پکیج گلدیران و نیز سرمای هوا در شهری مانند تبریز، وجود نمایندگی های تعمیرات در این شهر امری ضروری است. ما مفتخریم که اعلام کنیم تعمیر پکیج گلدیران در تبریز توسط نیروهای کارآمد و خبره انجام شده و در صورت بروز هر گونه مشکل، دستگاه شما همانند روز اول خواهد گردید.

تعمیر پکیج گلدیران در تبریز
  • تعمیر پکیج گلدیران در تبریز
5

خلاصه

در مطالب فوق مختصری درباره تعمیر پکیج گلدیران در تبریز و ویژگی های آن مشاهده کردید. کارآمدی و کیفیت بالا در کنار خدمات تعمیرات کم نظیر