تعمیر پکیج وستن در تبریز

پکیج وستن یکی دیگر از برندهای موجود در بازر می باشد. این پکیج، هم از نظر زیبایی ظاهری و هم کارکرد عالی می باشد. مژده به ساکنان شهر تبریز که از این پکیج استفاده می کنند. تعمیر پکیج وستن در تبریز به راحتی انجام می گیرد.

دستگاه های تک مبدل آن یک مبدل گرمایشی دو منظوره بایوترمیک دارند. اما دستگاه های دو مبدل دارای یک مبدل اصلی مونوترمیک و یک مبدل ثانویه صفحه ای هستند. پکیج دیواری وستن علاوه بر اینکه آب گرم مصرفی در منزل را تامین می کند، آب گرم مورد استفاده رادیاتورها را در زمستان نیز تامین می کند.

تعمیر پکیج وستن در تبریز
تعمیر پکیج وستن تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج وستن در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج وستن در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

مشخصات پکیج وستن

استفاده از پکیج دیواری در مقایسه با آبگرمکن های ایستاده و یا شوفاژخانه مرکزی به صرفه تر است. پکیج فضای کمتری را اشغال می کند. پکیج وستن در زمان کار بسیار کم صدا بوده و همچنین نوسانات دمای آب در آن اصلا حس نمی شود. این پکیج بازده گرمایی بالایی دارد. شما می توانید با توجه به شرایط آب و هوایی جایی که زندگی می کنید و همچنین نوع عایقبندی ساختمان ظرفیت پکیج خود را انتخاب کنید. چون پکیج هایی که ظرفیتشان کم است را نمی توان برای ساختمان های با متراژ بالا استفاده کرد.

اگر می خواهید در منازلی که متراژ آن ها پایین است پکیج وستن را نصب کنید باید یک دریچه برای تامین هوای تازه جهت احتراق تعبیه کنید. چند ویژگی بارز پکیج وستن شامل سیستم کنترل هوشمند مدار گرمایشی و آبگرم مصرفی، سیستم ضد یخ زدگی و ضد گریپاژ پمپ و گرفتگی دودکش می باشد. همچنین این پکیج دارای عیب یاب هوشمند بوده و قابلیت نصب دودکش دوجداره را نیز دارد. مشخصاتی که ذکر کردیم در باره پکیج وستن می باشد.

تعمیر پکیج وستن در تبریز
  • تعمیر پکیج وستن در تبریز
5

خلاصه

این پکیج با کیفیت را با خیال راحت خریداری کرده و استفاده کنید. همچنین گفتیم که تعمیر پکیج وستن در تبریز توسط تعمیرکاران خبره انجام می شود.