تعمیر پکیج نوتا در تبریز

شاید برای هموطنان ساکن تبریز این سوال به وجود بیاید که تعمیر پکیج نوتا در تبریز چگونه انجام می شود. این برند نیز مانند سایر برندها دارای نمایندگی هایی در این شهر می باشد که با یک تماس تلفنی تکنسین های خود را برای تعمیر پکیج به منزل شما می فرستند. پکیج های نوتا مدل های مختلفی دارند. این پکیج ها هم در نوع فن دار و هم بدون فن در بازار یافت می شوند. که هر کدام در نوع خود بی نظیر هستند.

تعمیر پکیج نوتا در تبریز
تعمیر پکیج نوتا تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج نوتا در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج نوتا تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

ویژگی های پکیج نوتا

پکیج های دیواری نوتا دارای تکنولوژی پیشرفته ای می باشند که بیشترین بازدهی حرارتی را نسبت به مصرف گاز دارند. این صرفه جویی در مصرف انرژی بسیار حائز اهمیت است. این دستگاه می تواند آب گرم بهداشتی و همچنین آب گرم هر نوع رادیاتوری را تامین کند. شاید بتوان پکیج نوتا را مناسب ترین پکیج برای سیستم گرمایش از کف دانست. عیب یابی پکیج توسط دستگاه انجام شده و با وجود صفحه نمایش دیجیتال کار با دستگاه برای کاربران و تکنسین آسان می شود.

چیدمان مرتب قطعات پکیج نوتا سرویس و تعمیر این دستگاه را آسان تر کرده است. یک ویژگی قابل ذکر پکیج نوتا داشتن دکمه تعطیلات جهت جلوگیری از یخ زدگی و گریپاژ دستگاه می باشد. این پکیج دارای یک فن خنک کننده برای سهولت در شعله وری می باشد. همچنین دستگاه دارای سیستم محافظت در برابر رسوب دهی و یخ زدگی است. مشعل پکیج ضد زنگ است. همچنین پکیج نوتا دارای یک شیر اطمینان نیز می باشد.

مشخصات ذکر شده مربوط به پکیج دیواری نوتا می باشد. شما با مطالعه آن ها می توانید یک انتخاب درست در خرید پکیج داشته باشید.

تعمیر پکیج نوتا در تبریز
  • تعمیر پکیج نوتا در تبریز
5

خلاصه

تعمیر پکیج نوتا در تبریز !!! تعمیر پکیج نوتا تبریز نیز به راحتی انجام می شود. فقط کافیست با نمایندگی آن تماس برقرار کنید.