تعمیر پکیج مرکوری در تبریز

پکیج های مرکوری در دو مدل تک مبدل و دو مبدل با ظرفیت های 24000 الی 40000 کیلو کالری برای خرید موجود می باشند. اگر ساکن شهر تبریز هستید بدانید که تعمیر پکیج مرکوری در تبریز بسیار راحت انجام می شود. برند مرکوری ساخت کشور عزیزمان ایران است. مدل هایی که از پکیج مرکوری در بازار است شامل دو مبدل فن دار، چگالشی فن دار، تک مبدل فن دار می باشد. این مدل ها ظرفیت های مختلفی دارند. همچنین این پکیج ها راندمان بالاتری نسبت به شوفاژخانه مرکزی دارند.

تعمیر پکیج مرکوری در تبریز
تعمیر پکیج دیواری مرکوری در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پکیج مرکوری در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج دیواری مرکوری در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

مشخصات فنی پکیج مرکوری

پکیج های گرمایشی مرکوری با فشار کم آب نیز کار می کنند. در این صورت برای مناطقی که فشار آب در آن جا کم است بسیار مناسب است. همچنین فن موجود در این پکیج ها باعث خروج گاز های احتراق می شود. پکیج مرکوری در هنگام کار دارای حداقل صدا می باشد. با این وجود شما از صدای آن اذیت نمی شوید. یک ویژگی  این است که دارای سیستم کنترل هوشمند در مدار گرمایش و آبگرم است. وجود سیستم ضد یخ زدگی، ضد گریپاژ پمپ نیز از مشخصات پکیج مرکوری می باشد.

دودکش این پکیج هرگز دچار گرفتگی نمی شود. همچنین داشتن عیب یاب هوشمند الکترونیکی و قابلیت نصب دودکش دوجداره برای این پکیج از ویژگی های دیگر پکیج مرکوری است. پکیج مرکوری علاوه براینکه آب گرم مصرفی را در منزل تامین می کند. آب گرم مورد نیاز رادیاتور ها را نیز در زمستان فراهم می کند. از دیگر مزایای پکیج مرکوری می توان به اشغال فضای کم آن نسبت به آبگرم کن های ایستاده اشاره کرد.

با توجه به مشخصات ذکر شده در باره پکیج مرکوری به شما این اطمینان داده می شود که از خرید این پکیج پشیمان نخواهید شد. به خصوص هم وطنان عزیزی که در تبریز هستند. زیرا اگر پکیج دچار ایراد شود تعمیر پکیج مرکوری در تبریز به راحتی انجام می شود.

تعمیر پکیج مرکوری در تبریز
  • تعمیر پکیج مرکوری در تبریز
5

خلاصه

تعمیر پکیج مرکوری در تبریز !!! هم وطنان عزیزی که در تبریز هستنداگر پکیج دچار ایراد شود تعمیر پکیج دیواری مرکوری در تبریز به راحتی انجام می شود.