تعمیر پکیج لورچ در تبریز

تعمیر پکیج لورچ در تبریز در کنار خدماتی همچون مشاوره تلفنی و آنلاین، اعزام تکنیسین به محل و سرویس دهی 24 ساعته بی شک می تواند یک آسودگی خیال برای کاربران این محصول به ارمغان بیاورد. اما سوال اینجاست که تا چه حد با ویژگی های پکیج حرارتی لورچ آشنایی دارید؟ زیرا شناخت بهتر کمک می کند که در صورت بروز مشکل راحت تر و بهتر بتوانید تعمیرکار را در جریان ماوقع قرار دهید.

تعمیر پکیج لورچ در تبریز
تعمیر پکیج دیواری لورچ در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیرات پکیج لورچ در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج دیواری لورچ در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ویژگی های پکیج لورچ

پیش از هر چیز ذکر این نکته ضروری است که پکیج لورچ یک محصول ایرانی است که از کیفیت، دوام و آوازه ی بالایی برخوردار است. تمامی پکیج های لورچ با قطعات اورجینال و اروپایی ساخته شده و حتی با حداقل فشار آب نیز به خوبی کار می کنند. بیشتر آنها به صورت دو مبدله و فن دار هستند. برای تنظیمات بهتر و مشاهده دما این پکیج ها به یک صفحه نمایش مجهز هستند.

با استفاده از پکیج لورچ دیگر نیازی به موتورخانه و لوله کشی های عریض و طویل نیست. تنها کافی است چند رادیاتور و لوله کشی ساده انجام دهید تا خانه ای گرم داشته باشید. تنطیمات این پکیج ها به صورت دستی انجام می شود و رابط کاربری ساده ای دارد. نکته قابل توجه در این محصولات راندمان بالای آنهاست. برخی از مدل های پکیج لورج راندمان 93 درصدی دارند. عددی که توان بالای آن را نشان می دهد.

اگر شما نیز جز کاربران پکیج لورچ بوده و ساکن تبریز هستید بد نیست بدانید که خدمات تعمیر این محصول به راحتی در دسترس شما قرار دارد. کافی است از تلفن یا اینترنت استفاده کنید تا ظرف کوتاهترین زمان ممکن کارشناسان خبره به آدرس شما مراجعه و مشکل پکیج را رفع کنند.

تعمیر پکیج لورچ در تبریز
  • تعمیر پکیج لورچ در تبریز
5

خلاصه

توضیحات کوتاهی درباره تعمیر پکیج لورچ در تبریز مطالعه فرمودید. بی شک این اطلاعات می تواند برای هموطنان تبریزی بسیار حائز اهمیت باشد.