تعمیر پکیج فرولی در تبریز

پکیج فرولی ساخته شده با تکنولوژی روز دنیا در کارخانجات صنعتی فرولی ایتالیه تولید شده است. تعمیر پکیج فرولی در تبریز به راحتی انجام می شود. با این پکیج گرمایش مناسب محیط و دسترسی به آب گرم حتی در فشار پایین آب برای شما به راحتی فراهم می شود. از مزایای پکیج فرولی می توان به اشغال فضای کم در مقایسه با آبگرمکن های ایستاده و شوفاژخانه مرکزی اشاره کرد. با توجه به روش های ساخت این دستگاه می توان آن را در قسمت های مختلف داخل و یا خارج منزل نصب کرد.

تعمیر پکیج فرولی در تبریز
تعمیر پکیج دیواری فرولی در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج فرولی در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیرات پکیج فرولی در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ویژگی های پکیج فرولی

پکیج فرولی دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد. این پکیج دارای دو مبدل که یکی از آن ها مسی با پوشش آلمینیومی مخصوص و دیگری مبدل صفحه ای استنلس استیل می باشد. همچنین پکیج فرولی دارای محفظه احتراق بسته بوده و فن دار می باشد. از ویژگی های دیگر این پکیج می توان به ابعاد کوچک، وزن پایین و عایق بندی دستگاه اشاره کرد. همچنین پکیج فرولی هنگام کار فوق العاده بی صدا می باشد. راندمان پکیج بسیار بالا بوده و شما می توانید هزینه های برق و گاز مصرفی خود را مدیریت کنید.

این دستگاه دارای حالت زمستانه و تابستانه می باشد. بنابراین در تابستان نیازی نیست دستگاه گرما تولید کند. به واسطه صفحه نمایشگر پکیج شما به راحتی می توانید کارکرد دستگاه را بررسی کنید. برد دیجیتال، توانایی عیب یابی هوشمند و ثبت ایرادات به وجود آمده در حافظه پکیج از دیگر امکانات دستگاه می باشد. از ویژگی های مهم پکیج فرولی این است که به سیستم های خورشیدی اتصال پیدا کند. بازده انرژی این پکیج 93 درصد می باشد و دارای برچسب انرژی A  است.

تعمیر پکیج فرولی در تبریز
  • تعمیر پکیج فرولی در تبریز
5

خلاصه

ویژگی های پکیج فرولی را برای شما بیان کردیم. شما می توانید تصمیم بگیرید که این پکیج را خریداری کنید. به ویژه شما مردم عزیز تبریز می توانید آن را تهیه کنید زیرا تعمیر پکیج فرولی در تبریز به آسانی انجام می گیرد.