تعمیر پکیج شاپه در تبریز

هم میهنان عزیز تبریزی با خیال راحت می توانید از پکیج شاپه استفاده کنید. پیدا کردن نمایندگی برای تعمیر پکیج شاپه در تبریز کار بسیار راحتی است. تعمیرکاران مجرب با قطعات اصل پکیج به راحتی می توانند مشکل آن را برطرف کنند. این پکیج ساخت کشور فرانسه می باشد و از کیفیت بالایی برخوردار است. بهتر است بدانید پکیج های شاپه با ظرفیت 24000 برای واحد هایی به متراژ 120  متر مربع مناسب است. پکیج های 2800 برای متراژ 180 متر مربع و پکیج های 36000 برای فضاهایی تا 250 متر مربع کفایت می کند.

تعمیر پکیج شاپه در تبریز
تعمیر پکیج دیواری شاپه در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج شاپه در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج شاپه در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

مشخصات پکیج شاپه

این نکته نیز لازم به ذکر است که حداقل متراژ مورد تایید برای نصب پکیج در آپارتمان های مسکونی یا اداری 64 متر مربع است. اگر متراژ ساختمان از این کمتر باشد باید دریچه تامین هوای تازه برای احتراق مناسب در محل نصب پکیج تعبیه شود. پکیج شاپه دارای جرقه زن لحظه ای برای افزایش بهره وری انرژی می باشد. مشعل این پکیج از جنس استیل ضد زنگ است. یک ویژگی مهم پکیج شاپه این است که دارای پمپ هواگیری خودکار می باشد.

پکیج های شاپه بسیار بی صدا کار می کنند و هنگام استفاده شما را اذیت نمی کنند. سیستم ضد گریپاژ پمپ در این پکیج یکی دیگر از ویژگی های آن می باشد. پکیج شاپه قابلیت کار با گاز مایع را نیز دارد. همچنین سیستم عیب یاب هوشمند در این پکیج نیز یک مشخصه مهم است. بنابراین در صورت بروز مشکل در پکیج به راحتی آن را متوجه می شوید. این پکیج دارای سیستم حفاظت از یخ زدگی نیز می باشد. با وجود نمایشگر دیجیتال در پکیج شاپه شما را از کارکرد پکیج مطلع می کند.

تعمیر پکیج شاپه در تبریز
  • تعمیر پکیج شاپه در تبریز
5

خلاصه

در بالا یک سری از ویژگی های پکیج شاپه را بیان کردیم. همچنین ذکر کردیم که تعمیر پکیج شاپه در تبریز به راحتی انجام می گیرد. فقط کافیست با نمایندگی آن تماس برقرار کنید.