تعمیر پکیج باکسی در تبریز

آیا تعمیر پکیج باکسی در تبریز به راحتی انجام می گیرد؟ قبل از هر چیز بهتر است توضیحاتی در باره پکیج باکسی به شما عزیزان ارائه دهیم. پکیج های باکسی از نوع پکیج های دو مبدله هستند که محصول مشترک ایران و ایتالیا می باشد. مبدل اولیه آن ها از جنس لوله های مسی ضد رسوب و مبدل ثانویه آن ها یک مبدل صفحه ای از جنس استیل می باشد. پکیج های باکسی می توانند با حداقل فشار آب کار و گرما تولید کنند.

تعمیر پکیج باکسی در تبریز
تعمیر پکیج دیواری باکسی در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ویژگی های مهم پکیج باکسی

پکیج های باکسی به سیستم حفاظت در برابر یخ زدگی مجهز هستند. همچنین در مواقع قطع جریان آب از سیستم محافظت می شود و پکیج آسیب نمی بیند. از دو مبدل این پکیج، یکی برای تولید گرمای رادیاتور ها و دیگری برای گرم کردن آب مصرفی می باشد. این پکیج ها دارای فن نیز هستند. پکیج های فن دار دود و گازهای حاصل از احتراق را در مسیرهای مختلف با استفاده از هوای فن تا بیرون از ساختمان خارج می کنند. همچنین اگر پکیج را در بالکن نصب کنید استفاده از پکیچ فن دار باکسی برای عبور راحت دود و گازهای سمی لازم و ضروری است.

برای اینکه املاح آب در مبدل حرارتی پکیج باکسی رسوب نکند به شما توصیه می کنیم یک رسوب گیر با شیرآلات و اتصالات پکیج تهیه کنید. پکیج های باکسی دارای سیستم عیب یاب دیجیتال هستند. همچنین کاربرد و عملکرد راحتی دارند. این پکیج ها هم با گاز طبیعی و هم گاز مایع کار می کنند. در این پکیج ها می توان دمای آب گرم مصرفی را تنظیم کرد. یک مزیت پکیج باکسی دارا بودن کلید برای انتخاب حالت تابستان و زمستان می باشد.

تعمیر پکیج باکسی در تبریز
  • تعمیر پکیج باکسی در تبریز
5

خلاصه

پکیج های باکسی بسیار عالی می باشند. مژده به هم میهنان عزیز که در تبریز زندگی می کنند. اگر از پکیج باکسی استفاده می کنید نگران خرابی آن نباشید تعمیر پکیج باکسی در تبریز با قطعات درجه یک و تعمیر کاران ماهر انجام می گیرد.