تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز

آیا می دانید تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز چگونه انجام می شود. این برند تعمیر کاران خبره ای دارد که با یک تماس تلفنی به منزل شما می آیند و مشکل پکیج شما را برطرف می کنند. ایمر گاز یکی از بزرگترین سازنده های پکیج در اروپا می باشد. پکیج های این برند بالاترین استاندارد و کیفیت اروپا را دارند. همچنین از سازمان نظام مهندسی و استاندارد ایران نیز دارای تاییدیه هستند. پکیج های ایمر گاز در طراحی دارای تکنولوژی روز ایتالیا بوده و به سیستم کنترل بسیار پیشرفته با میکروپروسسور مجهز می باشد.

تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز
تعمیر پکیج دیواری ایمر گاز در تبریز

مناطق تحت پوشش تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس تعمیرات پکیج ایمر گاز در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

ایمر گاز را بیشتر بشناسید

پکیج های ایمر گاز در دو مدل تک مبدل و دو مبدل در بازار موجود هستند که هر کدام در دو نوع فن دار و بدون فن می باشند. مدل های تک مبدل با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع ساختمان، واحد هایی تا متراژ 160 متر مربع را به راحتی گرم می کنند. پکیج های دو مبدله دارای دو مبدل حرارتی مجزا برای تامین آب گرم مصرفی و آب گرم سیستم گرمایشی می باشند. مدل های EOLO  به معنای فن دار، دارای محفظه سوخت بسته هستند و برای ساختمان هایی که پکیج را توی بالکن می گذارند مناسب می باشد. در این مدل ها تخلیه دود توسط و مکش هوا توسط یک دودکش دو جداره مخصوص انجام می گیرد.

بعضی از مدل های پکیج ایمر گاز دارای مخزن ذخیره آب گرم نیز هستند. مصرف سوخت پکیج های ایمر گاز بسیار پایین می باشد و از این جهت برای خرید مناسب هستند. از ویژگی های این پکیج ها می توان به سیستم عیب یاب هوشمند و نمایشگر دیجیتال اشاره کرد. همچنین پکیج ایمر گاز از پمپ خود در برابر گریپاژ محافظت می کند.

تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز
  • تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز
5

خلاصه

در بالا تعدادی از ویژگی های مهم پکیج ایمر گاز را بیان کردیم. همچنین به همشهریان تبریزی این نوید را دادیم که تعمیر پکیج ایمر گاز در تبریز به راحتی انجام می گیرد.