تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز

با وجود تعمیر کاران خبره تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز به خوبی انجام می شود. اگر شما یک شهروند تبریزی هستید و قصد خرید پکیج ایساتیس را دارید با خیال راحت آن را خریداری کنید. چون هم از نظر کیفیت بسیار عالی است و هم اینکه اگر روزی دچار نقص فنی شود به راحتی تعمیر می شود. ایساتیس یک برند معروف است که در ادامه مشخصه های کلی پکیج آن را برای شما بیان می کنیم.

تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز
تعمیر پکیج دیواری ایساتیس در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

مشخصه های کلی پکیج ایساتیس

این دستگاه به فن مجهز شده که گازهای ناشی از احتراق را تخلیه می کند که این امر تکنولوژی و ایمنی آن را ارتقاء داده است. همچنین یک دریچه مجزا از دودکش برای ورود هوای تازه به داخل را دارد. پکیج ایساتیس دارای سیستم عیب یاب خودکار هوشمند می باشد که مزیتی قابل ذکر است. این پکیج می تواند حداقل و حداکثر فشار آب را کنترل کند. همچنین می توانید حداکثر دمای آب در مدار گرمایش را محدود کنید. ظرفیت پکیج های ایساتیس متفاوت می باشد. شما با توجه به شرایط آب و هوایی محل سکونتتان و موقعیت و متراژ ساختمان می توانید یک پکیج مناسب انتخاب کنید.

شیر گاز پکیج ایساتیس از نوع SIT  می باشد که قادر است مدولاسیون شعله را بسیار دقیق انجام دهد و این قابلیت باعث شده که مصرف انرژی در آن به خوبی مدیریت شود. از پکیج ایساتیس می توانید هم برای گرم کردن آب مصرفی استفاده کرد و هم اینکه در زمستان برای گرم کردن منزل استفاده کرد. روشن کردن و کارکرد پکیج ایساتیس بسیار راحت است. همچنین پکیج فضای کمتری را در منزل به خود اختصاص می دهد و صدای تولیدی آن در هنگام کار بسیار کم می باشد.

 

تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز
  • تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز
5

خلاصه

همانطور که گفتیم پکیج ایساتیس یک دستگاه فوق العاده است. اگر ساکن تبریز هستید نگران اینکه پکیج دچار نقص فنی شود نباشید. زیرا تعمیر پکیج ایساتیس در تبریز با حضور تعمیرکاران خبره در منزل انجام می گیرد.