تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج

گروهی از متخصصین و مشاورین در نمایندگی تعمیرات پکیج شرایطی علمی و استاندارد را برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج فراهم نموده اند تا مشتریان در این منطقه بتوانند با خیال آسوده رفع مشکل رخ داده در دستگاه را به تعمیرکاران حرفه ای بسپارند.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج
تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در کرج

شماره تماس تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در کرج

1669

ارائه خدمات  جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

–        نمایندگی ما در کرج دارای چندین شعبه است تا در کوتاه ترین زمان بتوانیم درخواست های مشتریان را بررسی کنیم.

–       اطمینان داشته باشید که با اعتماد به این مرکز، شما از حمایت تکنسین های مجرب برخوردار خواهید شد. این مسئله بسیار مهم است زیرا سلامت دوباره دستگاه در گرو نحوه تعمیرات آن است.

–       نمایندگی ما دوره های آموزشی را برای متخصصین برگزار می کند تا از این طریق متدهای پیشرفته را به آن ها آموزش داده و کیفیت خدمات ارتقا یابد.

–       تکنسین ها موظف هستند خرابی رخ داده در قطعات دستگاه را حتی المقدور تعمیر کنند تا مشتری از پرداخت هزینه اضافی جهت خرید قطعه جدید، معاف گردد.

–       ممکن است خرابی در یک قطعه به گونه ای باشد که نیاز به تعویض داشته باشد در این صورت به شما اطمینان می دهیم که از قطعه های اصلی و با گارانتی برای این منظور استفاده می شود.

–       تمامی هزینه ها در یک فاکتور رسمی با مهر تایید نمایندگی به شما ارائه خواهد شد.

–       در راستای رفاه مشتریان سعی داریم هزینه های خدمات را حتی المقدور کاهش دهیم و ارائه تخفیفات را بهانه ای برای این اقدام قرار داده ایم.

–       از آنجایی که همواره مدل های جدید از انواع پکیج ایران رادیاتور وارد ازار می شود، در کلاس های آموزشی تعمیرکار با سیستم طراحی این مدل ها آشنا می شود تا به خوبی بتوند تعمیرات را انجام دهد.

–       تکنسین ها باید در پایان تعمیر پکیج ایران رادیاتور گارانتی تعمیرات را به شما تحویل می دهند. اگر همین عیب باز هم در مدت اعتبار ضمانت نامه بروز نمود، نمایندگی موظف به ارائه خدمات به صورت رایگان خواهد بود.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج
  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج
5

خلاصه

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در کرج !!!!!! با وجود نمایندگی تعمیرات پکیج، نگران کیفیت تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در کرج نباشید.