تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس

متخصصین ما در نمایندگی تعمیرات پکیج در شرایطی کاملا استاندارد و براساس اتکا بر روش های پیشرفته، تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس را انجام می دهند. شما می توانید با مرکز تماس گرفته و مشکل رخ داده را به کارشناسان ما اطلاع دهید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس
تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در پردیس

شماره تماس تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در پردیس

1669

ارائه خدمات جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور

–       سرعت و کیفیت، حرف اول تمامی تعمیرکاران در این نمایندگی است. در همین راستا ما چندین شعبه در این منطقه تاسیس نموده ایم تا سریع تر بتوانیم به خواسته های مشتریان رسیدگی کنیم. از سویی دیگر تمامی تعمیرکاران ما از نظر علمی و عملی بسیار زبردست هستند و می توانند عیب موجود را به درستی تشخیص دهند. این اطمینان داده می شود که عیب یابی و تعمیرات، کاملا علمی و اصولی انجام می شود.

–       در این مرکز دوره های آموزشی برای تکنسین ها برگزار می شود تا هم با متدهای پیشرفته آشنایی داشته و هم بر مدل های جدید پکیج ایران رادیاتور مسلط شوند.

–       تعمیرکاران سعی می کنند قطعات معیوب را تعمیر کنند تا مشتری از پرداخت هزینه برای خرید قطعه های جدید معاف شود.

–       در صورتی که امکان تعمیر قطعات وجود نداشته و باید تعویض گردند، از قطعات ارجینال برای این منظور استفاده خواهد شد.

–       برای ما این نکته بسیار مهم است که مشتریان با اعتماد، از خدمات ما استقبال کنند. به همین دلیل فاکتور با مهر تایید نمایندگی به آن ها تحویل داده خواهد شد.

–       قیمت ها در این نمایندگی بسیار منصفانه است به ویژه اینکه در راستای رفاه مشتریان، تخفیف های بسیار مناسب نیز در نظر گرفته شده است. هزینه ها به گونه ای محاسبه می شود که برای مشتری مناسب باشد.

–       تکنسین ها موظف هستند بعد از تعمیر پکیج ایران رادیاتور گارانتی تعمیرات را به مشتری ارائه کنند. در صورت بروز همین عیب در مدت زمانی که ضمانت نامه اعتبار دارد، موظف هستیم بدون هیچ هزینه ای تعمیرات را انجام دهیم.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس
  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس
5

خلاصه

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در پردیس !! نمایندگی ما این نوید را به شما می دهد که تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در پردیس کاملا استاندارد انجام می گیرد