تعمیر پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد

به آن مسئله توجه داشته باشید که اگر تعمیر پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد تحت نظر متخصصین انجام شود، می توانید همان کارایی اولیه دستگاه را شاهد باشید. قرار است تا سالیان طولانی از پکیج استفاده کنید لذا نباید در تعمیرات آن سهل انگاری کنید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد
تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در هشتگرد

شماره تماس تعمیرات پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد

1669

ارائه خدمات  جهت تعمیر پکیج ایران رادیاتور 

–       همه مشتریان به دنبال این هستند که در کوتاه ترین زمان پکیج تعمیر شود تا بتوانند از آن استفاده کنند. به همین منظور چندین شعبه از نمایندگی در هشتگرد تاسیس شده و تحت نظر متخصصین مدیریت می شود.

–       متخصصین ما با سیستم طراحی انواع پکیج ها آشنایی دارند در نتیجه به خوبی می توانند عیب اصلی را تشخیص داده و مشکل را رفع کنند.

–       به منظور افزایش سطح دانش تکنسین ها جهت آشنایی با انواع پکیج و بهبود کیفیت خدمات، کلاس های آموزشی را برای متخصصین برگزار می کنیم تا با متدهای پیشرفته نیز آشنایی داشته باشند.

–       با توجه به اینکه اولویت تمامی خدمات ما، منصفانه بودن قیمت ها است لذا تعمیرکاران موظف هستند حتی المقدور قطعات معیوب را عوض کنند و اگر چاره ای جز تعویض نبود، اکنون با قطعات اصلی و ارجینال این عمل را انجام دهند.

–       تمامی قطعات مورد استفاده در تعمیر پکیج دارای گارانتی هستند.

–       به منظور جلب اعتماد مشتریان و شفاف سازی، هزینه ها در قالب یک فاکتور به مشتری تحویل داده می شود.

–       پس از اینکه تعمیر پکیج به پایان رسید، گارانتی تعمیرات با مهر تایید نمایندگی به شما تحویل داده می شود. به هر حال ممکن است همین مشکل باز هم رخ بدهد. اگر این اتفاق در مدت اعتبار تاریخ شمانت نامه باشد برای خدمات نیازی به پرداخت هزینه نخواهد بود.

–       یکی از بهترین اقدامات نمایندگی تعمیرات پکیج برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور  ارائه تخفیفات برای کاهش هزینه ها است. ما به فکر این هستیم که مشتریان در تنگنا نباشند و به خرابی دستگاه، نگرانی مالی به سراغ آن ها نیاید.

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد
  • تعمیر پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد
5

خلاصه

تعمیر پکیج ایران رادیاتور در هشتگرد !!! تنها با یک تماس می توانید تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در هشتگرد را به نیروهای متخصص بسپارید.