تعمیر پکیج آریستون در تبریز

مژده به هم میهنان عزیز در شهر زیبای تبریز، تعمیر پکیج آریستون در تبریز به راحتی انجام می شود. در ادامه کمی به خصوصیات این پکیج می پردازیم. پکیج دیواری آریستون علاوه بر این که نیاز شما را برای آب گرم مصرفی منزل برطرف می کند، در زمستان آب مورد نیاز شوفاژ ها را نیز گرم می کند. استفاده از این پکیج به جای آبگرمکن های دیواری و یا سیستم شوفاژ مرکزی مزایای بسیار زیادی دارد. پکیج صدای بسیار کمی دارد و تغیرات دمای آن اصلا حس نمی شود.

تعمیر پکیج آریستون در تبریز
تعمیرات پکیج آریستون در تبریز

مناطق تحت پوشش نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در تبریز

1- ائل گلی -گلشهر – پرواز-رجایی شهر -زعفرانیه-خاوران-یاغچیان – فردوس -دادگستری -باخچه بان
۲- ولیعصر- رشدیه – استانداری – نصر -باغمیشه – مرزداران-الهیه -ولی امر-گلکار -گلپارک
۳- عباسی – ششگلان – چایکنار – آبرسان – گلگشت – امام خمینی
۴- منصور – ششگلان – شهید بهشتی – ساعت – بازار – ۱۷ شهریور- شهناز- شریعتی -حافظ- باغشمال – ارتش – پاستور
۵- منظریه – نصف راه – لاله – رسالت – اندیشه – رازی -جلالیه – ابوریحان – راه آهن -قطران
۶- قرآغاج-بهار – استاد جعفری – خانه سازی – شمس تبریزی – شهرک ارم-شهرک نور – حکم آباد

شماره تماس نمایندگی تعمیر پکیج آریستون در تبریز

۰۴۱۳۳۳۲۴۰۹۱

شماره تلگرام : 09050527732

آدرس دفتر  : یاغچیان اول خیابان توحید نبش شفای ۲

اگر دستگاه شما گارانتی دارد تنها با نمایندگی رسمی دستگاه خود تماس حاصل فرمائید

 

ویژگی های پکیج آریستون و تعمیرات آن

در سری جدید پکیج های دیواری آریستون بین تمام اجزا تعاملی ساده و هوشمند وجود دارد. این تعامل به وسیله یک برد الکترونیک مطمئن که دارای کیت bus  می باشد به وجود می آید. این پکیج ها دارای کاربری راحت و صفحه نمایشگر جدید دارند. همچنین پکیج های آریستون دارای فناوری SENSYS  هستند. این فناوری برای کاربر این امکان را فراهم می کند که تنظیمات اختصاصی خود را ذخیره کند و عملکرد دستگاه نظیر مصرف انرژی و تولید گاز های گلخانه ای را مشاهده کند.

همچنین پکیج های آریستون به کمک روش های به روز دنیا میزان صدای تولید شده دستگاه را به حداقل رسانده اند. میزان صدای آن ها را می توان با صدای زمزمه کردن در یک اتاق خالی مقایسه کرد. طراحی منحصر به فرد پکیج های این برند به شما این امکان را می دهد که قدرت دستگاه را با توجه به گرمای مورد نیاز خود تنظیم کنید و دمای ثابتی را برای منزل خود به وجود بیاورید. به مردم عزیز تبریز این نوید را می دهیم که نگران خرابی پکیج های آریستون نباشید. تعمیر پکیج آریستون در تبریز به راحتی انجام می شود. شما می توانید در صورت خراب شدن دستگاه با یک تلفن متخصصین را به منزل خود برده تا به راحتی مشکل پکیج را برطرف کنند.

تعمیر پکیج آریستون در تبریز
  • تعمیر پکیج آریستون در تبریز
5

خلاصه

مطالب ذکر شده تعدادی از ویژگی های پکیج آریستون را بیان کرد. همچنین گفته شد که تعمیر پکیج آریستون در تبریز با یک تماس تلفنی امکان پذیر است.